Regulamin

 1. Definicje:
 2. Definicje pojęć użytych w Regulaminie sklepu www.lampy-ogrodowe.net
 3. Zamawiający – pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna dokonująca zakupu w Sklepie internetowym: www.lampy-ogrodowe.net
 4. Sklep – Sklep internetowy prowadzony przez Sprzedawcę i dostępny pod adresem: www.lampy-ogrodowe.net
 5. Sprzedawca – Właściciel Sklepu – Invest Krzysztof Wisiorek, prowadzący działalność gospodarczą PKD 47.91.7 z siedzibą biura w Jelenia Góra ul. Słowackiego 46A
  NIP: 611 170 22 57 , REGON: 230921905
 6. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia przez Zamawiającego, w szczególności podanie: danych personalnych oraz numeru pesel, numeru telefonu oraz adresu e-mail umożliwiających potwierdzenie zamówienia.
  Nie realizujemy zamówień bez podania wszystkich danych.
 7. W przypadku braku możliwości kontaktu z Zamawiającym przez błędnie podany numer kontaktowy telefonu oraz braku odpowiedzi na potwierdzenie wysłane pocztą e-mail (lub błędny adres) w ciągu 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, zamówienie może zostać anulowane.
 8. Dane personalne są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. – tekst jednolity). Zapraszamy do polityki prywatności.
 9. Chcąc nabyć produkt w sklepie www.lampy-ogrodowe.net Zamawiający wyraża zgodę na przekazanie danych personalnych firmie Invest Krzysztof Wisiorek w celu poprawnej realizacji zamówienia.
 10. Zamawiający, oznacza pełnoletnią osobę dokonującą zakupów w Sklepie www.lampy-ogrodowe.net
 11. Przedmiotami transakcji prowadzonych pomiędzy Sprzedawcą a Zamawiającym są produkty przedstawione na stronie Sklepu www.lampy-ogrodowe.net w chwili składania zamówienia.
 12. Termin realizacji zamówienia wynosi 1 -5 dni roboczych.
 13. Zamówienia realizowane są za pomocą spedytora (firma kurierska)
 14. Zamawiający rozlicza się za zamówiony towar przy jego odbiorze, dokonując tego bezpośrednio u przedstawiciela firmy kurierskiej lub poprzez przedpłatę dokonaną przelewem na konto firmy Invest Krzysztof Wisiorek.
 15. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej Sklepu www.lampy-ogrodowe.net podawane są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 16. Do każdego zamówienia zostanie dołączony rachunek.
 17. Dokument sprzedaży wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. Dokument zakupu wysyłany jest do Zamawiającego wewnątrz przesyłki.
 18. Sprzedawca ma prawo do zmiany ceny towarów, wprowadzania i odwoływania promocji, jak również wprowadzania w nich zmian, a także wprowadzania i wycofywania towarów z oferty. Klientów, którzy mają potwierdzone i niezrealizowane zamówienie, zmiana cen nie dotyczy. Jeśli jednak zmiana jest na ich korzyść – zostaną bezzwłocznie poinformowani telefonicznie lub poprzez e-mail by móc zrezygnować z zamówienia, lub anulować je i złożyć nowe – poprawione.
 19. Sprzedaż promocyjna obejmuje zwykle ograniczoną ilość towarów, dlatego realizacja zamówień zależy od kolejności wpłat.
 20. Zamawiający może wycofać złożone zamówienie informując obsługę sklepu drogą dostępną w zakładce Kontakt. Nie możliwe jest jednak wycofanie zamówienia, które w systemie Sklepu ma status „Wysłano”, bo jest to przesyłka już przekazana przewoźnikowi.
 21. W przypadku chwilowego braku towaru u producenta Sklep www.lampy-ogrodowe.net bezzwłocznie poinformuje Zamawiającego drogą elektroniczną na adres e-mail z danych kontaktowych lub jeśli to możliwe telefonicznie.
 22. W przypadku, gdy przy odbiorze towaru opakowanie przesyłki nosiło znamiona uszkodzenia należy nie odbierać przesyłki dokonując jednocześnie w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej spisania protokołu reklamacyjnego.
 23. Wszystkie towary dostępne w Sklepie są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją, obowiązującą na terenie Polski.
 24. W przypadku wykrycia wady prosimy o kontakt z naszym sklepem – pokierujemy dalszą drogą reklamacji. Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. Nr 141 poz. 1176 z późn. zm.) Sprzedawca ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową. Zamawiający traci uprawnienia określone w powołanej ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedawcy o tym fakcie.
  Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (rachunek).
 25. Złożenie zamówienia możliwe jest jedynie po akceptacji niniejszego regulaminu podczas składania zamówienia.
 26. W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.