O nas

Invest Krzysztof Wisiorek, to firma działająca na rynku ogólnopolskim od kilku lat.

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem profesjonalnego oświetlenia.
Nasza niszowa działalność jest nastawiona na indywidualnego odbiorcę. Produkty nie są dostępne w sklepach sieciowych. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja lamp ogrodowych o niepowtarzalnym wyglądzie. Zawsze celem nadrzędnym firmy jest jakość oraz oryginalność  wykonywanych przez nas produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lampy ogrodowe, które w większości wykonywane są na indywidualne zamówienie i które to, swoim unikalnym wyglądem podbijają serca Klientów w Polsce, jak i za granicą. Lampy ogrodowe, które powstają w naszej firmie, to produkty  wykonane  ręcznie, co z pewnością nie jest bez znaczenia dla osób ceniących sobie styl i oryginalny design.

Firma Invest Krzysztof Wisiorek to ludzie, których cechuje myśl twórcza w pełni dostosowana do potrzeb Klienta.
Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek i nieustannie dopasowujemy swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych Klientów.
Staramy się także zapewnić naszym Klientom  najwyższy poziom obsługi. Zawsze służymy poradą przy wyborze produktów, oraz pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji.

Jesteśmy otwarci na współpracę, do której serdecznie zapraszamy.

Nasze standardy:
– Najwyższa jakość produktów
– Terminowe wykonanie zlecenia
– Profesjonalna obsługa

Działania firmy Invest Krzysztof Wisiorek są dowodem na to, że możliwe jest realizowanie ambitnych projektów zakładających łączenie niepowtarzalnego wzornictwa z funkcjonalnością i wysoką jakością materiałów.

Serdecznie zapraszamy